whatsapp

Quitt Rezonans Nedir?

Quitt Rezonans  Ekol Psikolojik Danışma

QUiTT, Morell tipi rezonans yöntemini günümüz yüksek teknolojisiyle sunan bir rezonans cihazıdır. NEO.Clinics markası için özel olarak Almanya'da üretilen QUiTT, yüksek rezonans teknolojisini ve rezonansın bağımlılıklar-kilo verme ekseninde kullanımıyla ve "pratik" kullanımı ile ilgili NEOSANTE'de 2005 yılından beri edinilmiş tecrübeyi içerisinde barındırır. QUiTT, klasik rezonansın, özellikle bağımlılıklar-kilo verme ve alerjiler konusunda özelleşmiş ve kolay kullanımıyla açık ara öne geçen son halidir...

QUiTT, “Rezonans” için vücuttan (endojen rezonans) veya biyoaktif maddelerden (exojen rezonans) alınan frekansı, farklı parametrelerle ama aynı anda kullanır; bilgisayar programının esnekliği, şimdiye kadar yapılamamış birçok şeyin yapılabilmesini mümkün kılar ve frekans aralığı, eski tip rezonans cihazlarından açık ara öndedir.

QUiTT ile neler yapılabilir?

QUiTT için çarpıcı konular: Bağımlılıklar (sigara, alkol, kahve, kola gibi maddesel bağımlılıklar) + kilo vermek (karbonhidratlar üzerinden yapılan frekans silmeleri - iştahı kapatmak + metabolizmayı hızlandırmak - bu konu, QUiTT'in en güçlü olduğu alandır, diyebiliriz) + ruhsal/psikolojik problemler (Bach çiçekleri) ve hastalıklara yönelik “detoks” kapsamında yapılan terapiler ya da homeopatiden destek alınarak açıklanabilecek iyileşme olasılığı.

Quitt Biorezonans  Ekol Psikolojik Danışma
Quitt Biorezonans  Ekol Psikolojik Danışma

Scroll to Top