whatsapp

Sigara, Alkol ve Madde Bağımlılığından Kurtulma

Quitt Biorezonans  Ekol Psikolojik Danışma

İnsan vücudu elektromanyetik frekanslara sahip bir organizmadır. Hücrelerin, dokuların, organların hepsinin kendine özgü frekansları vardır ve bir arada kişinin genel frekans spektrumunu oluştururlar. Elektromanyetik alan, elektromanyetik parçacıklar veya elektromanyetik dalgalar (titreşimler) olarak kendini gösterir, düzenlenmesi ve kontrolü ise bilgi akışı ile sağlanmaktadır.

Hastalık yada bağımlılık durumlarında insan vücudundaki frekans uyumu bozulur, Toksin, Virus, Mantar, Allerjen gibi hasta edici durumlar vücudumuza girdiğinde metabolizmanın titreşim ahengi bozulur, bu durumda çeşitli hastalıklara yol açmaktadır. Hastalıklı dokuya yaydıkları frekansın tam tersi yönde frekans göndererek bu hastalıklı durumu ortadan kaldırma yöntemine Rezonans Terapileri denir.

Quitt Rezonans ile Sigara, Alkol ya da diğer bağımlılık yapan maddelere karşı vücutta silkelenme ve temizlenme durumu yaratarak tek seansta bağımlılıktan kurtulmaya yardımcı olunur. Uygulama yaklaşık olarak 40-50 dk sürer ve tek seanstır. Uygulama esnasında rahatlama hissi duyulur. Rezonans tedavisi her yaşa ve cinsiyette uygulanabilir.

Rezonans terapileri, insanın enerjetik doğasına çok ince-küçük frekans dokunuşları ile müdahale etmeye çalışır. Klasik rezonans (başka deyişle QUiTT yardımı ile yapılan terapiler), maddelerin çevresine yaydığı frekansları kullanır ve birbirinin ayna görüntüsü iki frekansın, birbirini yok edeceği bilgisinden yola çıkar. Amaç alerjen ya da bağımlılık yapan maddeye karşı vücutta bir “silkelenme” ve “temizlenme” hali yaratabilmektir. Yapılan işlem vücuda düşük frekanslarda (radyo sinyalleri gibi) yayın yapmak gibidir.

Seans Süreleri:

Bunun için 40 ya da 50 dakikalık tek seans genellikle yeterli olmaktadır.. İşlem sırasında kişi sakinleşme-rahatlama dışında bir şey hissetmez.

Destek seansı ancak sigara isteğinin devam ettiği ya da ruhsal durumun desteklenmesi gerektiği zamanlarda kullanılır. İlk 48 saat vücudun yeni enerjetik duruma adaptasyonu için gerekli süredir ve kişinin sigara isteğine karşı az ya da çok direnmesi gereken zamandır.

Gerektiğini düşünüyorsanız, 3 ay içinde ikinci bir seans isteme hakkına sahipsiniz. Yani 3 ay içinde kullanabileceğiniz yeni bir seans hakkınız cebinizde duruyor. Eğer hayatın getirdiği herhangi bir sıkıntı ile ya da sebep ne olursa olsun bir şekilde sigaraya karşı istek başladığını hissederseniz bir seans daha isteyebilirsiniz.


Scroll to Top